RN73H2ATTD4990D25
MFR.Part #
RN73H2ATTD4990D25
JLCPCB Part #
C2508580
Description
-55℃~+155℃ 125mW 499Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS