RN73R1JTTD8762C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD8762C25
JLCPCB Part #
C4009366
Description
-55℃~+155℃ 100mW 87.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS