RN731JTTD4701A05
MFR.Part #
RN731JTTD4701A05
JLCPCB Part #
C4145573
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS