RN73H2ATTD4811F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD4811F50
JLCPCB Part #
C4162563
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS