RN73H2ATTD4702D10
MFR.Part #
RN73H2ATTD4702D10
JLCPCB Part #
C2561820
Description
125mW 47kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS