RN73H1ETTP1101D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1101D10
JLCPCB Part #
C2545597
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS