RN73H2ATTD43R2D100
MFR.Part #
RN73H2ATTD43R2D100
JLCPCB Part #
C4135664
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS