RN731JTTD1742F10
MFR.Part #
RN731JTTD1742F10
JLCPCB Part #
C4235420
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS