RN73H2ATTD4172A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD4172A05
JLCPCB Part #
C4323710
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.7kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS