RN73H2ATTD4070F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD4070F25
JLCPCB Part #
C2511958
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 407Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS