SG73S2E1RTTD1743F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1743F
JLCPCB Part #
C5895303
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS