RN73H2ATTD3970A10
MFR.Part #
RN73H2ATTD3970A10
JLCPCB Part #
C3934963
Description
-55℃~+155℃ 125mW 397Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS