RN73H2ATTD3831F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD3831F50
JLCPCB Part #
C2511843
Package
0805
Description
125mW 3.83kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS