RN73H2ATTD3740D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD3740D10
JLCPCB Part #
C2561247
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 374Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS