RN73H1JTTD1601F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1601F25
JLCPCB Part #
C4049197
Description
1.6kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS