RN73H2ATTD3613F100
MFR.Part #
RN73H2ATTD3613F100
JLCPCB Part #
C4221678
Description
-55℃~+155℃ 125mW 361kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS