RN73H2ATTD34R8F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD34R8F50
JLCPCB Part #
C2510318
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS