SG73S2ARTTD2101F
MFR.Part #
SG73S2ARTTD2101F
JLCPCB Part #
C5915794
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS