RN73H2ATTD3361C25
MFR.Part #
RN73H2ATTD3361C25
JLCPCB Part #
C2539625
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.36kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS