SG73S2ERTTD8252F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD8252F
JLCPCB Part #
C7080072
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS