RN73H2ATTD3361A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD3361A05
JLCPCB Part #
C4175592
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.36kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS