RN73R1ETTP47R0B10
MFR.Part #
RN73R1ETTP47R0B10
JLCPCB Part #
C2550639
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS