RN73H2ATTD3302B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD3302B25
JLCPCB Part #
C186289
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 33kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS