RN73R2ETTD1183F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1183F10
JLCPCB Part #
C2602982
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS