RN73H2ATTD3300F100
MFR.Part #
RN73H2ATTD3300F100
JLCPCB Part #
C2564798
Description
125mW 330Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS