ERJ-P6WF1871V
MFR.Part #
ERJ-P6WF1871V
JLCPCB Part #
C4343760
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS