RN73H2ATTD3202A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD3202A05
JLCPCB Part #
C3984463
Description
-55℃~+155℃ 125mW 32kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS