RN73R2ETTD2462A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD2462A10
JLCPCB Part #
C3988040
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 24.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS