RN73H2ATTD3201A25
MFR.Part #
RN73H2ATTD3201A25
JLCPCB Part #
C2570848
Description
125mW 3.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS