RN73H2ATTD3090F100
MFR.Part #
RN73H2ATTD3090F100
JLCPCB Part #
C2564804
Description
-55℃~+155℃ 125mW 309Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS