RN73H1JTTD1601C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1601C50
JLCPCB Part #
C4036565
Description
1.6kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS