RN73H2ATTD2941A10
MFR.Part #
RN73H2ATTD2941A10
JLCPCB Part #
C4292913
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.94kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS