RT0805BRA0749K9L
MFR.Part #
RT0805BRA0749K9L
JLCPCB Part #
C20165777
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS