RN73H2ATTD2912C25
MFR.Part #
RN73H2ATTD2912C25
JLCPCB Part #
C4056949
Description
-55℃~+155℃ 125mW 29.1kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS