RN73H2ATTD27R7F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD27R7F50
JLCPCB Part #
C2510816
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS