RN73H2ATTD2522D50
MFR.Part #
RN73H2ATTD2522D50
JLCPCB Part #
C2509653
Description
-55℃~+155℃ 125mW 25.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS