ERJ-P6WF4220V
MFR.Part #
ERJ-P6WF4220V
JLCPCB Part #
C4145421
Description
-55℃~+155℃ 422Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS