RN73H2BTTD24R9D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD24R9D50
JLCPCB Part #
C2545493
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS