RN73H2ATTD2493C25
MFR.Part #
RN73H2ATTD2493C25
JLCPCB Part #
C2542334
Description
125mW 249kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS