RN73H2ATTD2490C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD2490C10
JLCPCB Part #
C3987984
Description
125mW 249Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS