RN73R2BTTD3971B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD3971B10
JLCPCB Part #
C4041233
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.97kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS