RN73H1ETTP4270C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP4270C25
JLCPCB Part #
C3938633
Description
-55℃~+155℃ 427Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS