P0805H4754BBT
MFR.Part #
P0805H4754BBT
JLCPCB Part #
C4124672
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.75MΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount