RN73H2ATTD20R8D50
MFR.Part #
RN73H2ATTD20R8D50
JLCPCB Part #
C2508535
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20.8Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS