RN73H2ATTD2080C25
MFR.Part #
RN73H2ATTD2080C25
JLCPCB Part #
C2539282
Description
-55℃~+155℃ 125mW 208Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS