SG73S2BRTTD9090F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD9090F
JLCPCB Part #
C5916970
Description
-55℃~+155℃ 333mW 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS