RN731JTTD2343D100
MFR.Part #
RN731JTTD2343D100
JLCPCB Part #
C4030362
Description
-55℃~+155℃ 234kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS