RN73H2ATTD2033F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD2033F50
JLCPCB Part #
C2511101
Description
-55℃~+155℃ 125mW 203kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS