RN73H1JTTD8760B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD8760B10
JLCPCB Part #
C4056990
Description
-55℃~+155℃ 100mW 876Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS