RN73H2ATTD19R3D100
MFR.Part #
RN73H2ATTD19R3D100
JLCPCB Part #
C2510089
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.3Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS